Drozd napisał(a):

|
Na początku sezonu niby każdy mecz to miał być osobny projekt, osobno rozliczany. A tu co projekt to wtopa, a rozliczeń nie ma... Odrobinę konsekwencji należy oczekiwać.
|
Rozliczany powiadasz... no nie wiem, nie wiem, może xG się zgadzało?
