Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#701
Stary 17.09.2024, 21:21
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Ale powiedz mi czym pracuje ? Rodado na różnym ? Zmianami ?

Dopuszczasz myśl, że po prostu nie ma kim w tym klubie grać ? Że zamiana jednego piłkarza na drugiego to może być loteria bo jedyny element różnicujący to dyspozycja dnia ?
Nie, nie dopuszczam. Za dużo widziałem pierwszej ligi przez te trzy lata żeby wierzyć w takie bajeczki.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując