adam_09 napisał(a):

Ale powiedz mi czym pracuje ? Rodado na różnym ? Zmianami ?
Dopuszczasz myśl, że po prostu nie ma kim w tym klubie grać ? Że zamiana jednego piłkarza na drugiego to może być loteria bo jedyny element różnicujący to dyspozycja dnia ?
|
Nie, nie dopuszczam. Za dużo widziałem pierwszej ligi przez te trzy lata żeby wierzyć w takie bajeczki.