wolfy napisał(a):

@adam_09 - dobra, dobra. Zluzuj bajerę.
Moskal sam pracuje na swoje zwolnienie.
Jedyne pytanie to jak realne będzie wtedy utrzymanie.
|
Ale powiedz mi czym pracuje ? Rodado na różnym ? Zmianami ?
Dopuszczasz myśl, że po prostu nie ma kim w tym klubie grać ? Że zamiana jednego piłkarza na drugiego to może być loteria bo jedyny element różnicujący to dyspozycja dnia ?