Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 17.09.2024, 20:55
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Naszym najwiekszym problemem jest to ze probujemy grac krakowska pilke. A wychodzi krakowska pisda. Trzeba grac bezposredni chamski futbol. Tak jak wszyscy. Zadna druzyna nie gra ladnie. Wyjda jej dwie akcje ladne w meczu ale generalnie to jest na skrzydlo i wrzuta z kazdej pozycji na afere. Nabijanie na reke strzelajac w obronce, sfg, szukanie fauli. To sie nie spodoba nikomu ale tak nas wszyscy punktuja. A najgorsza bezradnosc widac jak my nawet probujac strzelac to prseciwnik rzuca sie na pilke byleby zblokowac cialem tak jakby bronili dziewczyny przed ciapatymi.
U nas za duzo .......enia technicznego. Nie sprawdza sie to
Czego oczekujesz od trenera który ma tak prymitywny warsztat?
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
Odpowiedz cytując