|
Naszym najwiekszym problemem jest to ze probujemy grac krakowska pilke. A wychodzi krakowska pisda. Trzeba grac bezposredni chamski futbol. Tak jak wszyscy. Zadna druzyna nie gra ladnie. Wyjda jej dwie akcje ladne w meczu ale generalnie to jest na skrzydlo i wrzuta z kazdej pozycji na afere. Nabijanie na reke strzelajac w obronce, sfg, szukanie fauli. To sie nie spodoba nikomu ale tak nas wszyscy punktuja. A najgorsza bezradnosc widac jak my nawet probujac strzelac to prseciwnik rzuca sie na pilke byleby zblokowac cialem tak jakby bronili dziewczyny przed ciapatymi.
U nas za duzo .......enia technicznego. Nie sprawdza sie to
Przeciwnik ma pilke na skrzydle to od razu w polu karnym jest 3-4 gosci. I jeb wrzuta na afere bo w koncu ktos dolozy noge, ktos zgubi krycie itp. A u nas? sam Rodado niski. Nikomu sie nie chce wbiegac. Czekaj na zebranie pilki przed polem karnym. TO SIE NEI SPRAWDZA
Mam dosc trenerow bylych Wislakow. Ale mnie w....ia to zatrudnianie dawnych pilkarzy. Wszedzie sa zakorzenieni. Jaki warsztat trenerski ma Kmiecik? Fenomenalny bo bramek strzelamy najwiecej w lidze. A wroooc
Ostatnio edytowane przez Skawa Wadowice : 17.09.2024 o godz. 20:58.
|