|
Przecież oni wyglądali przez 80 min jakby nie wierzyli w to co grają.
Zostaje nam dać do bramki Letkiewicza i zagrać piłkarzami w polu beż eksperymentów z Piotrusiem, Blondynem czy innymi Kutwami
A Jarek to niech jednak .......nie ręką w stół i przy okazji siebie w łeb a nie "nie będę ich rugał". Zamiast glaskac się po jajach niech je wreszcie pokażą na boisku bo nic nie usprawiedliwia takiej impotencji w grze.
|