Temat
:
9. kolejka, Wisła - Warta, 13 września 2024, 20:30 + zaległy ŁKS 17 września 19:30
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
277
17.09.2024, 20:46
Czy są lepsi od rywala czy gorsi i tak ta drużyna zawsze dostaje oklep i to jest najgorsze, bo nie wiadomo w czym tkwi problem?
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82