Skawa Wadowice napisał(a):

pytanie kiedy zaczniemy ratowac sezon?
W poprzednim dlugo trzymalismy Sobolewskiego.
Teraz na pewno bedziemy trzymac Moskala do zimy, az sam odejdzie jak Sobol.
Jarek sam od siebie go nie zwolni.
W zimie to juz zostanie nam spokojny byt o 12 miejsce. Bo w lidze znajda sie gorzej punktujace zespoly na pewno.
Generalnie dzisiaj zamykamy sezon, konczymy emocje. Szkoda sie denerwowac
|
Ja bym nie był taki pewny że się utrzymamy...