Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 17.09.2024, 20:45
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
pytanie kiedy zaczniemy ratowac sezon?
W poprzednim dlugo trzymalismy Sobolewskiego.
Teraz na pewno bedziemy trzymac Moskala do zimy, az sam odejdzie jak Sobol.
Jarek sam od siebie go nie zwolni.
W zimie to juz zostanie nam spokojny byt o 12 miejsce. Bo w lidze znajda sie gorzej punktujace zespoly na pewno.
Generalnie dzisiaj zamykamy sezon, konczymy emocje. Szkoda sie denerwowac
Ja bym nie był taki pewny że się utrzymamy...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując