Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 17.09.2024, 20:44
pytanie kiedy zaczniemy ratowac sezon?
W poprzednim dlugo trzymalismy Sobolewskiego.
Teraz na pewno bedziemy trzymac Moskala do zimy, az sam odejdzie jak Sobol.
Jarek sam od siebie go nie zwolni.
W zimie to juz zostanie nam spokojny byt o 12 miejsce. Bo w lidze znajda sie gorzej punktujace zespoly na pewno.
Generalnie dzisiaj zamykamy sezon, konczymy emocje. Szkoda sie denerwowac
Odpowiedz cytując