Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29277
Stary 17.09.2024, 20:35
As napisał(a):Wyświetl post
Zauważyliście że Baena w ogóle nie używa lewej stopy? Ona my tylko i wyłącznie służy do tego aby wyglądał symetrycznie.
Chłop ma jeden zwód, wypuszcza do prawej i goni.
Setki razy widziałem sytuacje gdzie powinien skosić do lewej i oddać strzał albo zagrać a on zawsze idzie do prawej.

Jak taki człowiek w ogóle przechodzi wstępną weryfikację do profesjonalnej gry w piłkę? To tak jakby zatrudnić kierowcę autobusu, który umie skręcać w prawo ale w lewo to już nie.
No właśnie ma atut jeden. dziś miał na przeciwko siebie Głowackiego z żółtą kartką, ile razy zagrał z nim jeden na jeden? ani razu. Baena to jeździec bez głowy. Jak najszybciej go pogonić, on już lepszy nie będzie.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując