Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#269
Stary 17.09.2024, 20:32
Zero chęci, zero ambicji, zero woli walki, zero pomysłu. czemu zeszli Starzyński i Gogół jak jeszcze słabsi byli Carbo i Baena?
Carbo kolejny mecz na poziomie żenady. Co z Nim się dzieje?
Po dzisiejszym meczu autokar do Stronia Śląskiego lub Głuchołaz i zapierdala ć do soboty przy pomocy powodzianom. Może się QRWA nauczą SZACUNKU DO PRACY
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując