Wyświetl pojedynczy post
pchelas
Senior Member
 
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#264
Stary 17.09.2024, 20:28
Napisze to samo co na grupie Socios, ale tam ciągle spore grono ludzi nie widzi problemu.
To jest po prostu katastrofa. Nie mamy zespołu, nie mamy pieniędzy, nie mamy perspektywicznych juniorów w kadrze zespołu. Nie ma kibiców na meczach wyjazdowych. Nie ma współpracy z TSem. Najgorszy ligowy sezon w 118 letniej historii Wisły za nami, obecny jest jeszcze gorszy.
Jedyne co mamy, to brylowanie właściciela w social mediach i jego notoryczne wciskanie kitu kibicom (np. o przedstawieniu "strategii funkcjonowania organizacji w perspektywie 3 lat" po ligowym dramacie z zeszłego sezonu).
Odpowiedz cytując