|
Zauważyliście że Baena w ogóle nie używa lewej stopy? Ona my tylko i wyłącznie służy do tego aby wyglądał symetrycznie.
Chłop ma jeden zwód, wypuszcza do prawej i goni.
Setki razy widziałem sytuacje gdzie powinien skosić do lewej i oddać strzał albo zagrać a on zawsze idzie do prawej.
Jak taki człowiek w ogóle przechodzi wstępną weryfikację do profesjonalnej gry w piłkę? To tak jakby zatrudnić kierowcę autobusu, który umie skręcać w prawo ale w lewo to już nie.
Ostatnio edytowane przez As : 17.09.2024 o godz. 19:51.
|