Patryko napisał(a):

|
Oj długo się teraz Gogół ze Starzyńskim nie podniosą z ławki.
|
Kutwa z Dziedzicem już zacierają rączki na miejsce w składzie.
Trzeba chyba tego Letkiewicza dać w bramce (dziś Cziczkan i tak bezrobotny a to co puścił to musiało wpaść), bo to młodzieżowe drewno się do tartaku nadaje a nie w piłkę grać.