Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 17.09.2024, 19:05
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Niemożliwe. Przecież Wiśle "lepiej się gra z drużynami, które nie ustawiają autobusu."
Ale tylko wtedy kiedy to pasuje do narracji Bo jak gramy z druzyna ktora nie stawia autobusu to wtedy traktujemy spotkanie jaka cenna nauke na przyszlosc i punkt odniesienia naszego postepu

I tak źle, i tak nie dobrze
Odpowiedz cytując