Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#231
Stary 17.09.2024, 19:00
Nie wiem ile Wam trzeba do tego, żeby przestać się dziwić Ja się przyznam osobiście, że całkowicie przestałem po meczu z GKSem katowice od ktorego dostalismy 5:2.

W tym roku kalendarzowym jestesmy najsłabszą druyżną 1 ligi (nie liczac beniaminkow, spadkowiczow i awansowiczow) to i mamy wyniki jak jedna z najslabszych druzyn 1 ligi. Spadek do 2 to już pewnie będzie gaszenie światła.
Odpowiedz cytując