Nie wiem ile Wam trzeba do tego, żeby przestać się dziwić

Ja się przyznam osobiście, że całkowicie przestałem po meczu z GKSem katowice od ktorego dostalismy 5:2.
W tym roku kalendarzowym jestesmy najsłabszą druyżną 1 ligi (nie liczac beniaminkow, spadkowiczow i awansowiczow) to i mamy wyniki jak jedna z najslabszych druzyn 1 ligi. Spadek do 2 to już pewnie będzie gaszenie światła.