leszekpw napisał(a):

|
Bardzo dobrze, że Sukiennicki na ławie. To bardzo slaby grajek.
|
Proponuję olać trolla z kałuży.
Niech się w końcu zdecyduje: słabi grajkowie czy słaby trener? A może w ogóle dla niego słaba Wisła i tylko k....rwa z kałuży się liczy?