|
A ja trzymam kciuki mając nadzieję, że tak efektownie grająca Wisła zagra dziś także efektywnie.
Ciekaw jestem czy będziemy grali swoje, czy zagramy tak, jak inni grają przeciwko Wiśle.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|