Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#204
Stary 17.09.2024, 10:11
Soprawa jest prosta, w mniejszych klubach zapieprzają bo są trampoliną do większych (lepsza kasa, miasto, życie). A w większych jak Wisła, mają już wyjebkę, byle tylko brać wypłatę. Po co awansować? By stracić ciepłą posadkę na rzecz kogoś lepszego w składzie?
Odpowiedz cytując