Adryan napisał(a):

|
Dla wszystkich, którzy piszą tutaj o przepaści punktowej - może zacznijcie ogłaszać straty wówczas, gdy będziemy mieć tyle samo meczów rozegranych co reszta stawki. Wskazywanie jakichkolwiek efektów, gdzie drużyny mają 3 mecze więcej od nas, czyli czasami o 9 punktów przewagi "za darmo" nad nami nie jest w żadnym stopniu jakimkolwiek odzwierciedleniem.
|
Więcej będzie wiadomo dzisiaj. Zobaczmy czy dobra gra z Poznaniem to był przypadek, czy Wisła rzeczywiście zmieniła się na korzyść. Te trzy zaległe mecze nie mają żadnego znaczenia. Wisła może je wszystkie wygrać, tak samo jak zremisować czy przegrać. Bynajmniej nie dopisywałbym w tabeli 9 punktów. W Łodzi i Głogowie będzie ciężko, ale z Opolem wygrać to już obowiązek.
5 punktów w najbliższych 3 meczach bym osobiście wziął bez targowania, ale od Opola Wisła już musi iść w górę.
Nawet to, że gra wygląda dobrze, że są sytuacje, nie ma żadnego znaczenia. Piłka musi po prostu wpadać do siatki, jak najwięcej razy co najmniej o jeden raz więcej od przeciwnika w każdym meczu.