Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#669
Stary 17.09.2024, 08:34
Mam wrażenie, że dla Królewskiego ważniejsze były puchary niż walka o awans. Gdyby klub postawił jasny cel Moskalowi to myślę, że już po meczu z LLapi byśmy myśleli o lidze. Teraz mamy to co mamy, przypomnę, że nasi mają w nogach o 8 meczów więcej, niż reszta stawki 1 ligi... Widać, że dominujemy w meczu, mamy więcej jakości, ale przemęczenie daje o sobie znać mimo wszystko. Brak skuteczności jest chyba tego najlepszym przykładem. Wygląda na to, że w rundzie wiosennej znowu będziemy gonić resztę stawki, ale wg mnie przepaść punktowa jest tym razem za duża do odrobienia.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując