|
Czyli wskaźnik xG nie ma sensu?
Przemawia do mnie tylko: "Wisła Kraków ma najniższe xG per shot w lidze (0.088), co wskazuje, że wiele ich prób strzeleckich pochodzi z trudnych pozycji lub w sytuacjach, gdzie przeciętny zawodnik ma niewielkie szanse na zdobycie bramki."
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|