Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

Pod dwoma warunkami:
- wysoka suma xG po meczu nie będzie tylko sumą wielu, ale małych xG,
- cząstkowe xG będą na tyle duże, żeby nasi (inni niż Rodado) byli w stanie coś z tego ustrzelić, bo najwyraźniej są w stanie coś wturlać dopiero w okolicach 1/strzał.
