FraMat napisał(a):

Ja to wiem, ty to wiesz, ale chcę uniknąć sytuacji, że markus mi zarzuci, że znęcam się nad Omranim, a kiedy ten coś osiąga to tego nie widzę.
|
niech sobie zarzuca co chce, to że jeden czy inny łeb uważa cytowanie opinii z Rumunii (które w dodatku się sprawdziły co do joty) za hejt nie znaczy, że mamy ich karmić
