Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16263
Stary 16.09.2024, 14:28
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Chce usatysfakcjonować Markusa.

Uwaga, uwaga, uwaga, uwaga, uwaga, uwaga....

Omrani strzelił bramkę w Rumunii.
W ubiegły wtorek, przy przerwie na reprę Poli Iassy spotkała się w meczu towarzyskim z CSM Pascani.
Wygrali reprezentanci Superligi 4:0 a pierwszą bramkę strzelił własnie on.

Nie ma znaczenia, że rywal to drużyna z IV ligi.


ps.
wczoraj Poli wygrało mecz ligowy z Universitatea Craiova 2:0

Omrani chyba był w Żabce, po brakło go na ławce.
To rotacja, z Craiovą zagrała słabsza jedenastka
O jest szykowany na kluczowy mecz z Aradem.
Ostatnio edytowane przez doktor granat : 16.09.2024 o godz. 14:54.
Odpowiedz cytując