FraMat napisał(a):

Chce usatysfakcjonować Markusa.
Uwaga, uwaga, uwaga, uwaga, uwaga, uwaga....
Omrani strzelił bramkę w Rumunii.
W ubiegły wtorek, przy przerwie na reprę Poli Iassy spotkała się w meczu towarzyskim z CSM Pascani.
Wygrali reprezentanci Superligi 4:0 a pierwszą bramkę strzelił własnie on.
Nie ma znaczenia, że rywal to drużyna z IV ligi.
ps.
wczoraj Poli wygrało mecz ligowy z Universitatea Craiova 2:0
Omrani chyba był w Żabce, po brakło go na ławce.
|
To rotacja, z Craiovą zagrała słabsza jedenastka

O jest szykowany na kluczowy mecz z Aradem.