|
Co do meczu z ŁKS, mam nadzieję, że uda się przedłużyć serię i na dobre wjechać na autostradę po awans do 2 ligi. Przy korzystnym wyniku meczu Głogowa ze Zniczem, jest szansa na umocnienie się na 3 pozycji w walce o tem prestiżowy laur, więc jest o co walczyć.
Jeśli chodzi o przebieg meczu no to chyba bez niespodzianek. 2 lata temu nie udało nam się wygrać z ŁKS żadnego meczu, u siebie remis, na wyjezdzie porażka. Łodzianie dodatkowo powoli zaczynają się rozpędzać. Już 2 mecz z rzędu kończyliśmy w 11 więc myślę, że pora na jakieś danza kaduro w wykonaniu Biedrzyckiego/Urygi/Carbo/Jarocha. W momencie w którym już osiągniemy optymalna liczbę zawodników w meczu (czyli pewnie przed 30 minutą) to wynik pozostanie kwestią litości przeciwnika. Obstawiam 3:1/4:1 dla ŁKSu.
|