Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16260
Stary 16.09.2024, 13:34
Aż tak bardzo to chyba nawet Kuba nie kocha Wisły, a co dopiero Kwiecień.

Dorzucić jakąś mniej lub bardziej ukrytą darowiznę to jedno, ale wziąć na siebie problem Fazlagicia to już zdecydowanie za duże oczekiwania
Odpowiedz cytując