Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16258
Stary 16.09.2024, 13:26
Chce usatysfakcjonować Markusa.

Uwaga, uwaga, uwaga, uwaga, uwaga, uwaga....

Omrani strzelił bramkę w Rumunii.
W ubiegły wtorek, przy przerwie na reprę Poli Iassy spotkała się w meczu towarzyskim z CSM Pascani.
Wygrali reprezentanci Superligi 4:0 a pierwszą bramkę strzelił własnie on.

Nie ma znaczenia, że rywal to drużyna z IV ligi.


ps.
wczoraj Poli wygrało mecz ligowy z Universitatea Craiova 2:0

Omrani chyba był w Żabce, po brakło go na ławce.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 16.09.2024 o godz. 13:30.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując