adam_09 napisał(a):

|
Według Ciebie rzucenie nożem w piłkarza ( od razu uprzedzę, że jest to karygodne ) obcej drużyny to ta sama kategoria co spuszczenie wp..lu prezesowi własnego klubu ? No okay.
|
To raczej wyłącznie przykład że hamulce moga puścić i to nie ważne czy to piłkarz przeciwnika (notabene nie sądzę że akurat do niego były personalnie jakieś animozje poza tym że miał taką a nie inną koszulkę), czy prezes własnego klubu.
I nie musiał być od razu wpm..ierdol, mogly być podobne czyny jak na legii w sytuacji z Rzeźniczakiem czy autokarem.