LucjuszWielki napisał(a):

Piszecie, że w klubie debile, ale jak widać wśród kibiców również.
Ku przestrodze:
|
Od początku pisałem że Sobczak odszedł za sprawy pozasportowe.
To że Zwoliński zawodzi to inna sprawa.
Zostać mógł Goku bo miał ważny kontrakt, euforia po jego odejściu jakoś przycichła (Duarte też na razie zawodzi). Przypominam że wypracował więcej goli i asyst niż Sobczak.