Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16255
Stary 16.09.2024, 13:10
LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Piszecie, że w klubie debile, ale jak widać wśród kibiców również.

Ku przestrodze:
Od początku pisałem że Sobczak odszedł za sprawy pozasportowe.
To że Zwoliński zawodzi to inna sprawa.

Zostać mógł Goku bo miał ważny kontrakt, euforia po jego odejściu jakoś przycichła (Duarte też na razie zawodzi). Przypominam że wypracował więcej goli i asyst niż Sobczak.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2024 o godz. 13:14.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując