Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 16.09.2024, 13:02
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Warta nieźle pocalowala. Ciekawe jakieś xG miała sytuacja w której z pół metra od bramki gość trafił w linie boczna

U nas z tego co mi minęło za najlepszą sytuację do strzału zmarnował Carbo na samym początku meczu. Sytuację po których obito poprzeczki/słupki były dość nisko wyceniane z racji miejsca uderzenia.
Gdyby koleś się poślizgnął i upadł dupą na piłkę to pewnie byłoby 0-2, ale na szczęście próbował strzelać Przypadkiem, ale jedyną prawdziwą setkę (poza karnym) miała Warta.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując