Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5204
Stary 16.09.2024, 12:31
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli nasz plan finansowy opierał się na tym, że dojdziemy do ostatniej rundy kwalifikacji LK a być może nawet dojdziemy do finału LK, to musiało być to planowanie godne Pogoni Szczecin dzielącej kase za wygranie nierozegranego jeszcze finału PP

Jeżeli nasz plan zakładał dzielenie kasy o niewiadomej ilości - bo skąd JK mógł wiedzieć jakie będa wydatki i dochody związane z pucharami? To jest źle.
Tu wcale nie chodzi o skalę tych pieniędzy, tzn. czy miałyby dotyczyć rund dwóch czy czterech, tylko o zasadę postępowania i finansowania działalności na początku sezonu.

Czy te pieniądze miały być większe czy mniejsze, ważne jak ewentualna nadwyżka czy w ogóle strumień pieniężny jako taki miał być dystrybuowany pośród naszych kontrahentów. A powinien lecieć proporcjonalnie.

Wbrew pozorom może być też tak, że im więcej rund, tym większy problem, bo tym większe koszty zostały zrobione na poczet tego, co miało wpłynąć, a nie wpłynie z UEFA.

Cytat:
No to pewnie jako człowiek, który uczy się na błędach to w tym roku już na czas się obudzi i porobi takie ruchy finansowe z udziałami w firmie żeby nie wołać od Socios. No chyba, ze albo wcale się nie uczy (jak Sobol trenerki) albo znowu .......ił xd
W tym sezonie będzie potrzebował jeszcze więcej od Socios.
Odpowiedz cytując