Wyświetl pojedynczy post
BCGorlice
Senior Member
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5193
Stary 16.09.2024, 10:43
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Ta dyskusja już tu na tym forum była. Odwiń sobie, bo problemy z pamięcią masz przeogromne.

W skrócie: jeśli zastawił dom, samochód, akcje czy psa po to, żeby dostać pożyczkę i wydać ją na panienki, samolot albo Wisłę, to robił to on sam, z tego co akurat miał na prywatnym koncie i on sam będzie teraz to spłacał albo straci zastaw. On sam, nie jego dom, samochód ani Synerise.
Oczywiście możesz być ekonomicznym ignorantem, ale to jeszcze nie powód, żeby tym zaśmiecać to forum.
Tracę szacunek z posta na post. To aż trudne do uwierzenia, że ktoś pozycjonujący się na ogarniętego wypisuje takie rzeczy.

Teoretycznie masz 100% racji. W ogólnym przypadku. Tyle, że to nie jest ogólny przypadek. Jarosław nie ma domu, samochodu ani żadnej innej wartościowej rzeczy którą mógłby zastawić. Ma i miał wyłącznie akcje Synerise. Cała jego zdolność do generowania gotówki zależy tylko i wyłącznie od tego czy znajdzie kogoś kto wietzy w mit wartej setki milionów Synerise czy nie. I to nie ma oczywiście nic wspólnego z tym czy Synerise wspiera Wisłę bezpośrednio czy nie (wiemy że wspiera wyłącznie na waciki).

Kończmy tą dyskusję bo to żenujące, żeby tłumaczyć takie podstawy.


MaLk napisał(a):Wyświetl post
Od dawna nikt na rynku nie rozpatruje Wisły z perspektywy tego czym jest Synerise i czy Synerise jest jakimkolwiek gwarantem czegokolwiek dla Wisły. O ile w ogóle kiedykolwiek ktokolwiek to robił, bo jak wchodził do Wisły praktycznie nikt nie miał pojęcia czym jest w ogóle to Synerise, liczył się tylko Kuba i żywa gotówką, którą się dołożył.
Ty żyjesz w jakimś innym świecie ewidentnie. Gdybyś opatrzył to zdanie zastrzeżeniem, że przez rynek rozumiesz te 5% społeczeństwa jako tako biznesowo i intelektualnie ogarniętego to bym zrozumiał. Ale tak ogólnie coś takiego napisać?

9 na 10 pseudo dziennikarzy latających wokół Wisły jest przekonana, że rozmawia z majętnym wizjonerem zmieniającym świat.

80-90% pokemonów na X czy FB modli się do wielkiego szefa i jego potężnej firmy (tu akurat nastroje jak stabilność chorągiewki ale wiara w biznesową potęgę mocna).

Na C, na którym Jarosławowi najbardziej zależy, wszyscy mają go za mega bossa.

Nawet na tym forum bez problemu można zrobić listę kolegów podniecających się systemami AI jakie Nadprezes wprowadza dzięki Synerise. I o ile jest tu wiele rozsądnie piszących ludzi o tyle lista naiwnych brawoszefów byłaby bardzo długa.

A Ty potrafisz napisać, że od dawna nikt nie rozpatruje. Paradne.
Odpowiedz cytując