Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#529
Stary 16.09.2024, 10:27
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Karherop, dobrze, że poszedł ? No nie mogę. Otóż nie. Nie pokazał tym zagraniem "jaj" . Pokazał tym ruchem tylko większe cwaniactwo i rozmyślność niż kibice na C, którzy po tym wystąpieniu przybili mu brawo. Jaja to by pokazał jakby jako właściciel rządził na co dzień twardą ręką i wywalił na zbity pysk nieudaczników z tego klubu począwszy od nieudolnego sztabu szkoleniowego ( części ), po zespół medyczny i inne jak prawny, być może finansowy czy kogoś kto odpowiada za działania administracyjne. A tak to poszedł do gawiedzi tylko dlatego, że jakby tego nie zrobił to już definitywnie mógłby zasiąść na fotelu pasażera a tak to ugrał sobie tylko chwilę jeszcze za kierownicą.
to prawda ale jednak pod ryzykiem w.......u, więc zaryzykował i wygrał (tzn kupil sobie troche czasu)
Odpowiedz cytując