|
@FraMat - na pewno noty Karcza w obronie m.in. Krzyżanowskiego i Sukiennickiego przywoływał pepe, Ty też o ile pamiętam, ale nie chce mi się sprawdzać. Powiedzmy że się pomyliłem.
To co na pewno robiłeś, to:
- na podstawie kilkusekundowego klipu z ławki stworzyłeś historię o tym że Rude olewa Jopa
- wrzucałeś opinie nie tylko rumuńskich dziennikarzy, ale też zwykłych internetowych hejterów nt. Omraniego.
Także nie wiem co gorsze...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.09.2024 o godz. 13:05.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|