dynek.pl napisał(a):

O, czyli da sie Kotwicy strzelić więcej niż jedną bramkę.
Szkoda, ze w przypadku Sobczaka Jaro nie był taki otwarty na feedback jak w piątek.
|
Patrzcie na te bramki. Ich bramkarz z nami mecz życia, z Arka babole jak klasyczne Cabaje. To jest niepojete.