wierność83 napisał(a):

Mam na myśli to, że gdybym był pracownikiem Synerise i miał opóźnienia w wypłatach, a jednocześnie czytał, że mój prezes finansuje ciężkie kontrakty kopaczy bez opóźnień, to czułbym się mega z tym słabo i pewnie rzucił papierem.
edit. jedna z kilku opinii na GoWorku, kwiecień 2024:
|
Te wpisy to chyba wcześniej niż z kwietnia. Wizjoner na wiosnę dostał 8,5 mln dolarów więc co jak co ale pensje programistom popłacił. Do wiosny przyszłego roku powinien być spokój.