MaLk napisał(a):

|
Zawodnicy może. Ale oprócz zawodników jest jeszcze cała masa innych wierzycieli klubu. Naprawdę, nie potrzeba do tego mieszać Synerise, którego ewentualne problemy w wypłatach nie mają żadnego przełożenia na sytuację Wisły, bo od dawna wiadomo, że Synerise nie finansuje Wisły.
|
No chyba żeby zrobić tak karkołomny (choć dla mnie oczywisty) ciąg przyczynowo-skutkowy:
Opóźnienia Synerise w wypłatach -> Synerise w opałach -> Synerise raczej g… warte niż legendarne 400 mln -> 1% Synerise raczej g… warte niż 4 mln -> mitomańskie zapewnienia, że Wisła jest bezpieczna bo dowolne długi wygenrowane można przykryć poprzez sprzedaż/zastawienie przez Wodza kilku procent jego akcji, też są g… warte -> Wisła ma kłopot
Ale to za dużo logicznych powiązań. Sytuacja Synerise nie ma żadnego przełożenia na sytuację Wisły. Kolega MaLk gwarantuje
