wierność83 napisał(a):

|
No i osobiście mocno zirytowałbym się na miejscu pracowników Synerise jeśli rzeczywiście mają opóźnienia w wypłatach. Bo Królewski dopiero co pochwalił się, że takich opóźnień nie mają zawodnicy.. Słabe mocno jeśli to prawda.
|
Zawodnicy może. Ale oprócz zawodników jest jeszcze cała masa innych wierzycieli klubu. Naprawdę, nie potrzeba do tego mieszać Synerise, którego ewentualne problemy w wypłatach nie mają żadnego przełożenia na sytuację Wisły, bo od dawna wiadomo, że Synerise nie finansuje Wisły.