Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5179
Stary 15.09.2024, 21:33
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
No i osobiście mocno zirytowałbym się na miejscu pracowników Synerise jeśli rzeczywiście mają opóźnienia w wypłatach. Bo Królewski dopiero co pochwalił się, że takich opóźnień nie mają zawodnicy.. Słabe mocno jeśli to prawda.
Zawodnicy może. Ale oprócz zawodników jest jeszcze cała masa innych wierzycieli klubu. Naprawdę, nie potrzeba do tego mieszać Synerise, którego ewentualne problemy w wypłatach nie mają żadnego przełożenia na sytuację Wisły, bo od dawna wiadomo, że Synerise nie finansuje Wisły.
Odpowiedz cytując