Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#523
Stary 15.09.2024, 20:17
Karherop napisał(a):Wyświetl post
To teraz konkretnie, co mógł zrobić w tym meczu JK żeby Igbekeme czy Sukiennicki trafił w bramkę a Crabo trzymał ręce przy sobie?.

Można i trzeba mieć do JK setki zarzutów, ale wejść do środka trybuny C trzeba mieć te "jaja". Można go nie trawić, ale nie chowa głowy w piasek. Na tym zresztą polega odpowiedzialność i dorosłość. Cupial po żadnej porażce nie silił się na jakiekolwiek słowa do kibiców. Rzucał na pożarcie marionetki które potem z łatwoscia zwalniał i karawana jechała dalej.

Było jakoś czas spotkanie JK z wysłannikami TWSD i ktoś mu cokolwiek wygarnął?
Moim zdaniem to po chvj tam polazł. No ale zarządzanie Wisłą tj. w znacznej mierze śmiech na sali więc nie dziwi, że wpadł na kolejny głupi pomysł.
Dla Ciebie wycieczka na C i przekrzykiwanie się z kibicami to dowód posiadania jaj, a dla mnie kolejny wygłup.
Odpowiedz cytując