Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5177
Stary 15.09.2024, 20:02
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Kolega z branży widzę z analogicznymi do moich odczuciami.

Ale to jest forum Wisły Kraków. Tu nie ma miejsca na pesymizm. Zapytaj kolegę MaLk - on Tobie zaraz wytłumaczy, że są na pewno jakieś obiektywne powody dla których ten raport dalej leży w szufladzie. Potem doda, że w sumie to wiele firm ten obowiązek olewa więc nie ma co robić problemów. A potem jeszcze wytłumaczy, że te kompromitujące wyniki nic nie znaczą a Nadprezes jest przecież wizjonerem więc nie ma go co rozliczać ze ściemy bo każdy ma prawo marzyć. Na koniec podsumuje, że sytuacja w Synerise nie ma znaczenia bo my powinniśmy Jarosława rozliczać tylko za to co jest w Wiśle (w której jest zajebiście przecież, prawda?).
Widzę, że Kolega ciągle spłakany, że nie udało się jednak obarczyć kolegi MaLka odpowiedzialnością za słowa kolegi BCGorlice.

Ale spoko, jeszcze parę takich wpisów i na pewno ktoś się nie zorientuje, że Kolega MaLk je...chał po Królewskim za "to, co jest w Wiśle" zanim kolega BCGorlice się w ogóle na tym forum zarejestrował żeby odreagowywać, że Królewski niszczy jego poczucie wyższości związane z ukończeniem AGH
Odpowiedz cytując