BCGorlice napisał(a):

Kolega z branży widzę z analogicznymi do moich odczuciami.
Ale to jest forum Wisły Kraków. Tu nie ma miejsca na pesymizm. Zapytaj kolegę MaLk - on Tobie zaraz wytłumaczy, że są na pewno jakieś obiektywne powody dla których ten raport dalej leży w szufladzie. Potem doda, że w sumie to wiele firm ten obowiązek olewa więc nie ma co robić problemów. A potem jeszcze wytłumaczy, że te kompromitujące wyniki nic nie znaczą a Nadprezes jest przecież wizjonerem więc nie ma go co rozliczać ze ściemy bo każdy ma prawo marzyć. Na koniec podsumuje, że sytuacja w Synerise nie ma znaczenia bo my powinniśmy Jarosława rozliczać tylko za to co jest w Wiśle (w której jest zajebiście przecież, prawda?).
|
Widzę, że Kolega ciągle spłakany, że nie udało się jednak obarczyć kolegi MaLka odpowiedzialnością za słowa kolegi BCGorlice.
Ale spoko, jeszcze parę takich wpisów i na pewno ktoś się nie zorientuje, że Kolega MaLk je...chał po Królewskim za "to, co jest w Wiśle" zanim kolega BCGorlice się w ogóle na tym forum zarejestrował żeby odreagowywać, że Królewski niszczy jego poczucie wyższości związane z ukończeniem AGH
