|
Do wątku dorzucę tylko jako jedną z ciekawostek to, że 15 lipca mijał termin na przesłanie do KRS sprawozdania finansowego Synerise.
Jak się domyślacie nie ma go do dziś. W poprzednich latach sytuacja finansowa (zadłużenie, straty, wszystko oprócz przychodów) z roku na rok się pogarszała.
Z mojego doświadczenia biznesowego wynika, że jak ktoś robi dobre wyniki, to od stycznia są naciski na biegłego rewidenta żeby jak najszybciej zbadał i żeby jak najszybciej pochwalić się na rynku,
Znając charakter Zaskrońca w przypadku Synerise byłoby identycznie.
Dodatkowo wróbelki (gowork.pl, komentarze na weszło) zaczynają ćwierkać, że są istotne opóźnienia w wypłacie pensji pracownikom.
Jako człowiek z IT nie jestem w stanie po prostu znieść robienia przez media z tego typa wirtuoza biznesu a z Synerise kolejnego polskiego jednorożca.
Komedia.
|