Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5172
Stary 15.09.2024, 08:51
To elegancko. Można by dno kubka oddać na reklamę sponsora wytłoczenia nowej serii, każdy mecz powinien mieć własny kubek niech będzie 5 000 nowych kubków z herbami występujących drużyn, do nabycia nawet po meczu w sklepie internetowym, ale już po 20 a nie 15, wtedy byłby to towar kolekcjonerski . Pożądany nawet przez kibiców drużyn przeciwnych.

Wie ktoś jaki jest koszt wytłoczenia? Jaka jest minimalna ilość żeby się to opłacało?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując