To elegancko. Można by dno kubka oddać na reklamę sponsora wytłoczenia nowej serii, każdy mecz powinien mieć własny kubek niech będzie 5 000 nowych kubków z herbami występujących drużyn, do nabycia nawet po meczu w sklepie internetowym, ale już po 20 a nie 15, wtedy byłby to towar kolekcjonerski

. Pożądany nawet przez kibiców drużyn przeciwnych.
Wie ktoś jaki jest koszt wytłoczenia? Jaka jest minimalna ilość żeby się to opłacało?