Ale to był właśnie trefny post, bo Witalis jest inteligentny.
Z Tobą jest większy problem.
Jednak widząc jak konsekwentnie zlewasz posty z krytyką pod swoim adresem + lekkość w operowaniu ignorem, zakładam że tez jestem na tej liście i nawet tego nie przeczytasz... trollu
