|
Kasa za kubki płynie w większości do klubu. 50gr od sztuki trafia na fundusz budowy pomnika Henryka Reymana.
Za niektóre mecz przychód był na poziomie 90k czyli prawie pół czynszu za stadion.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 15.09.2024 o godz. 07:58.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
|