Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5170
Stary 15.09.2024, 07:26
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Czemu Karcz, który jest nadwornym dziennikarzem Wisły, z absolutnie najlepszym dojściem do samej "góry", miałby zmyślać w temacie zysków z pucharów? Czemu jego źródła miałyby puściły mu taki przeciek, zamiast próbować pudrować sytuację?
Choćby żeby usprawiedliwić brak transferu środkowego obrońcy.

Tak czy siak powinniśmy się domagać pucharowego bilansu.Nawet szacunkowego z dokładnością do powiedzmy do 10 000 zł. Skoro Jaro potrzebuje czasu niech udowodni, że tematy wewnątrz klubu są pod kontrolą i idą w dobrą stronę. Co z umorzeniem długu o którym była mowa przed darowizną od Socios. Co z bilansem dnia meczowego ze szczególnym uwzględnieniem całościowego ZYSKU z cateringu. To są tematy o które można pytać i oczekiwać odpowiedzi.

Następna sprawa to już chyba nie pytanie do klubu. Ekokubki. Bo mam w domu 10. Do kogo popłynęła kasa za nie? Bo nikt tego wyraźnie nie powiedział.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując