Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96007
Stary 14.09.2024, 23:24
Witalis napisał(a):Wyświetl post
To mogą być staty od Macieja Skuchy.
No i kto tu jest toksycznym kretynem nakręcającym animozje? Masz coś sensownego do powiedzenia w jakimkolwiek temacie poza olśnieniem "gdybyśmy nie zawalili pozostałych czterech meczy to nikt by nie miał takich pretensji po Warcie"?

Bo mam wrażenie że po wycięciu takich kretyński zaczepek jak ta powyżej bardzo niewiele zostanie. Markus podawał za Skuchą, FraMat i pepe powoływali się na oceny punktowe Karcza - każdy może sam ocenić który jest bardziej wiarygodny.

Ewidentnie próbujesz być trefnisiem, ale tu potrzeba inteligencji, inaczej tłucze się w kółko to samo do urzygu jak Ty.

Więc może w trosce o poziom dyskusji który rzekomo tak bardzo leży Ci na sercu - nie pisz jak nie masz nic sensownego do powiedzenia? Jeżeli będzie to oznaczało że przestaniesz przez to w ogóle się udzielać - trudno, przeżyjemy.

Ale takie nieustanne, całkowicie niemerytoryczne dopierdalanie Markusowi ilekroć Twój kochanek FraMat zacznie swoje wywody tylko jeszcze bardziej rozwala temat.

Zresztą - masz ignora. Zapracowałeś.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując