Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5168
Stary 14.09.2024, 21:48
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Drozd zdejmij klapki z oczu.

Spłaciliśmy ~4 bańki Mandziarze, na reszcie wyszliśmy na +- zero. Kilkanaście baniek zysku z pucharów (nie wliczając premii za PP, bo te naście baniek miało być stricte z pucharów europejskich) to bajki dla pelikanów.
Te kilkanaście baniek miało wynikać ze zdobycia PP. Czyli premia za PP plus zyski wynikające z występów w pucharach. Mieliśmy odpaść po dwóch rundach, naszych meczów miała nie pokazać żadna stacja TV bo nikt tego miał nie chcieć oglądać. Stadion miał być pusty bo wakacje itd.itp. Jak było w rzeczywistości to wiadomo. Ile z tego wpłynęło kasy, jakie były wydatki? Nie wiadomo, bo nikt bilansu nie pokazał. Tylko Karcz "podpytywał w klubie" i puszczał przecieki że może wyszliśmy na 0. Co właśnie jest bajką dla pelikanów. Fakt że premie od UEFA przejął Mandziara zmienia tylko tyle że odsetki przestały rosnąć i mamy spłaconą część zewnętrznego długu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując