Markus napisał(a):

Choćby tylko:
- więcej razy odebrali piłkę niż większość innych zawodników
- wygrywali więcej pojedynków indywidualnych niż inni polscy zawodnicy
- więcej razy znaleźli się w sytuacjach strzeleckich niż inni polscy zawodnicy,
- więcej razy stworzyli zagrożenie na skrzydle (Alf i Baena) niż inni polscy zawodnicy.
- mieli więcej dobrych podań w tym progresywnych
- wnosili więcej pozytywów niż inni zawodnicy,
|

really?
Mogę prosić o jakieś konkretne staty? Czy tylko będzie: cała Polska widziała?