Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96005
Stary 14.09.2024, 21:41
Markus napisał(a):Wyświetl post
Choćby tylko:
- więcej razy odebrali piłkę niż większość innych zawodników
- wygrywali więcej pojedynków indywidualnych niż inni polscy zawodnicy
- więcej razy znaleźli się w sytuacjach strzeleckich niż inni polscy zawodnicy,
- więcej razy stworzyli zagrożenie na skrzydle (Alf i Baena) niż inni polscy zawodnicy.
- mieli więcej dobrych podań w tym progresywnych
- wnosili więcej pozytywów niż inni zawodnicy,

really?
Mogę prosić o jakieś konkretne staty? Czy tylko będzie: cała Polska widziała?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując