Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#519
Stary 14.09.2024, 21:26
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Bardziej mi chodzi o przeciętnego kibica, któremu zbrzydnie po prostu przychodzenie na R22 tylko po to, żeby zobaczyć oklep od jakiejś Odry Opole.

Kibiców, którzy przyjdą na stadion bez względu na wyniki czy poziom rozgrywkowy, raczej ubywa niż przybywa.
Kibice przychodzą oglądać walkę i przeżywać emocje. Gdyby skończyło się 2:1 a okazji było wiele do ostatniego gwizdka, to właśnie byłby mecz idealny dla kibiców. Więc akurat ciśnienie na "ładną grę" sprzyja frekwencji. Wyniki przy takiej grze jak wczoraj, muszą przyjść.


A, że jest grupa płaczków, która nie przepuści żadnej okazji do biadolenia i już teraz rozgłasza kasandryczne wizje, to żadna nowość. Dla nich im gorzej tym lepiej, bo Królewski będzie miał kłopot, a Wisła? Niech grai w 4 lidze byle Królewskiego wykopać...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 14.09.2024 o godz. 21:32.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując